Yıldızlar Şehrinize geliyor!

Bu Kampanya Dahilinde Neler Var ?

Belgesel ve Çocuk Kanalları

Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları.

Doya Doya Spor

İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sports, Spor Toto 1. Lig karşılaşmaları ve daha bir çok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanalları

Eğlencenin adresi!

Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN Movies Stars ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN Series Comedy.

4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT'te!

HD için 
Ek Ücret Yok

24 Ay Kullanım 
Sözüne Ücretsiz 
Teknik Servis Hizmeti

Yıldızlı Paketler

Ailenin Yıldızı Paketi

Filmin Yıldızı / 12 ay Yan Oda Ailenin Yıldızı paketi hediye

Sporun Yıldızı / 12 ay Yan Oda Ailenin Yıldızı paketi hediye

Yıldız Dolu Paketi / 12 ay Yan Oda Ailenin Yıldızı paketi hediye

 • 1-12 Aylar Arası
 • TL19
  per
 • 13-24 AYLAR ARASI
 • TL22
  per
 • 1-12 Aylar Arası
 • TL29
  per
 • 13-24 AYLAR ARASI
 • TL33
  per
 • 1-12 Aylar Arası
 • TL99
  per
 • 13-24 AYLAR ARASI
 • TL109
  per
 • 1-12 Aylar Arası
 • TL119
  per
 • 13-24 AYLAR ARASI
 • TL129
  per

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler!

İlk Ay Sporun Yıldızı
Paketi Hediye

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya, 24 ay kullanım sözüyle, Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı, Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu paketlerinde 3 Eylül 2018’e kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında ilk 12 ay Ailenin Yıldızı 19 TL, Filmin Yıldızı 29 TL, Sporun Yıldızı 99 TL, Yıldız Dolu 119 TL’dir. Takip eden aylarda Ailenin Yıldızı 22 TL, Filmin Yıldızı 33 TL, Sporun Yıldızı 109 TL, Yıldız Dolu 129 TL olarak faturalanır. Kampanya, tanımlı olan illerle sınırlıdır. Bu iller (Giresun, Hakkari, Şırnak, Ordu, Erzurum, Siirt, Van, Batman, Diyarbakır, Sinop, Aksaray, Osmaniye, Tunceli, Mardin, Iğdır, Kars, Kahramanmaraş, Bitlis, Bayburt, Ağrı, Muş, Şanlıurfa, Gümüşhane, Ardahan, Kilis, Tokat, Bingöl, Niğde, Çankırı, Yozgat, Adıyaman) dışında bir bölgeye nakil talep edilmesi veya üyeliğin bu iller dışında bir bölgede kullanıldığının tespiti halinde, kampanya kapsamında sağlanan indirim ve faydalar sona erdirilecektir. Ücretsiz teknik servis hizmeti sadece Eutelsat üzerinden yapılacak yeni üyeliklerde geçerlidir. 12 ay boyunca ücretsiz olacak Yan Oda paketi Ailenin Yıldızı paketidir. 12. aydan sonra güncel Yan Oda paket fiyatları ile faturalandırma devam edecektir. Bu tekliften faydalanmak için tüm yeni üyelik kampanyalarında Filmin Yıldızı, Sporun Yıldızı veya Yıldız Dolu paketlerinden birinin ana üyelikte de olması gerekmektedir. Yan Oda için 20 TL aktivasyon ücretinin Teknik Servise peşin ödenmesi gerekmektedir. 

KURULUM: 
Kampanya kapsamında geçerli olan paketlere 24 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir. 

UYDU ALICI: 

24 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIK SORULAN SORULAR: ·
Taahhütüm bozulursa ne öderim?

İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

TOP