FATURAMI NASIL ÖĞRENİRİM ?

Digiturk faturalarınız hakkındaki bilgilere Çağrı Merkezimiz, Online İşlem Merkezi ve SMS yoluyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Digiturk Müşteri Hizmetleri: 0212 472 73 73’ü arayarak fatura menüsünü tuşladığınızda son dönem fatura bilgilerinizi ve ödenmemiş fatura tutarınızı öğrenebilir, kolaylıkla kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Online İşlem Merkezi: Kişisel şifreniz ile giriş yaparak, Fatura menüsündeki “Fatura Detayları” sekmesinden öğrenebilirsiniz. Online İşlemler'e giriş yapmak için tıklayınız. SMS: Son dönem fatura tutarınızı öğrenmek için FATURA yazıp 3555’e gönderebilirsiniz. SMS Ücreti: Turkcell:1 TL, Vodafone 0,40 TL, Türk Telekom:0,80 TL'dir

FATURAMI NASIL ÖDERİM ?

Faturalarınızı birçok kanaldan kolaylıkla ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturalarınız gecikmeden ve takip gerekmeden kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Online İşlem Merkezi:Faturanızı Online işlemler merkezi’ne girerek, Fatura menüsündeki Fatura Ödeme sekmesinden ödeyebilir, ödeme talimatları sekmesinden gelecek dönem faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Online İşlemler'e giriş yapmak için tıklayınız. Digiturk Müşteri Hizmetleri:Dilediğiniz zaman 0121 473 73 73 numaralı Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak sesli yanıt sistemimizin yardımıyla kredi kartı fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Digiturk Yetkili Servisleri:Bulunduğunuz ildeki Digiturk Yetkili Servislerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Size en yakın yetkili servisini bulabilmek içintıklayınız Anlaşmalı Bankalar:Aşağıdaki tablodan anlaşmalı bankalara ulaşabilirsiniz. Önemli Hatırlatma : PTT ve Garanti Bankası İşlem noktalarında işlem ücreti 3,25 TL’dir. Garanti Bankası kolay vezne 1 TL, Paramatik Kartsız ödeme 1,50 TL’dir. Banka şube gişelerinden yapılan ödemelerde işlem ücreti 1 TL’dir.

Fatura Adres Değişikliği Nasıl Yapılır ?

Faturalarınızın farklı bir adrese gönderimini istiyorsanız onlineislemler.digiturk.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra “Üyelik" menüsü “Kişisel Bilgilerim” sekmesinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

TOP